Jaké značky prodáváme?

Cambio

Známý něměcký výrobce dámských kalhot, pro něhož je charakteristický výborný střih a vysoká kvalita používaných materiálůje na trhu již několik desetiletí. Vybírat je možno z klasické a sportovní řady. Zejména džínová část sportovní řady se těší velké oblibě.

Roeckl

Již 170 let vyrábí rodinná manufaktura rodiny Roeckl rukavice. Bez nadsázky lze říci, že tyto výrobky patří ke světové špičce. Manufaktura používá pouze prvotřídní materiály a kůže. Jako jedna z mála pracuje i s kůží pecary, což je speciální rukavičkářská useň, ze které se vyrábí ty nejkvalitnější rukavice. V obchodě je možné zakoupit i speciální velké hedvábné šátky tohoto výrobce, stejně tak jako pánskou kolekci rukavic.


Casadei

Luxusní italská značka obuvi, založená v 60 letech minulého století rodinou Casadei představuje špičkové výrobky ve svém oboru.. Pro náš obchod vybíráme modely, které doplňují kolekci oblečení a dotváří a podtrhují tak půvab ostatních značek.

Diego M

Italská módní značka, jejíž oděvy vznikají na břehu jezera Lago Di Garda. V kolekcích najdete jak oblečení na denní nošení tak i výrazné barevné doplňky. Oděvy od Diego M jsou vyhlášení svým precizním zpracováním a kvalitními materiály. Exkluzivně k dostání u nás ve WS Boutique.

Peserico

Firma Peserico byla založena v roce 1962 v Itálii. Postupem doby se stala ve světě módy známou především díky skvělému zpracování svých střihů, jednoduchými liniemi a elegantní barevností. Značka je určena pro elegantní a sebevědomou ženu, která sleduje módní trendy.

Nobili

Italská značka Nobili je známá překrásnými svetry z kašmíru. Poctivé zpracování, krásné střihy a kvalitní materiál. Nechte se okouzlit. Exkluzivně k dostání u nás ve WS Boutique.

Rocco Ragni Cashmere

Značka Rocco Ragni byla založena v italské Perugii. Její výrobky, díky zpracovávání pouze nejkvalitnější vlny a mongolského kašmíru a produkci pouze a výlučně na území Itálie patří k tomu nejlepšímu ve světě pletené módy.

Psalida

Značka je určena pro elegantní a sebevědomou ženu, která sleduje módní trendy. Precizní stříhy, kvalitní zpracování, hravé barvy a jednoduché linie. Nechte se okouzlit. Exkluzivně k dostání u nás ve WS Boutique.

Blumarine

Módní návrhářka Anna Molinari navrhla pro letošní zimu překrásnou kolekci hřejivých čepic a baretů, doplněných pletenými rukavicemi a šálami. Součástí kolekce jsou i rukavice kožené, které svou extravagancí a zpracováním uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Moschino

Značka Moschino vznikla v roce 1983 v Miláně a dodnes je oblíbená díky inovativním, barevným a neotřelým návrhům. Důkazem toho je i zahajovací ceremoniál zimních olympijských her v Turíně, pro který v roce 2006 Moschino, navrhl kostýmy. V našem butiku můžete zakoupit šátky, čepice a rukavičky.

Creenstone
La Couverture
Elie Saab
Valentino


Zpět do obchodu